درباره ما

مهدیار سنگ راه حل های برازنده ، موثر، با دوام و طولانی مدت برای مشتریان و طراحانی که پروژه هایشان را به مهدیار سنگ سپرده اند، خلق می کند. ما سنگ های زیبای طبیعی را از معدن های ایران انتخاب کرده و با استفاده از سالها تجربه صنعتی، محصول ایده ال شما را ارائه می دهیم. ما به معماران، پیمانکاران و خریداران، سنگ هایی با کیفیت بی رقیب و عالی پیشنهاد کرده و به تمامی مراحل فراوری، اتمام و واردات و صادرات با حداکثر مراقبت و توجه رسیدگی خواهد شد.

دانش

سنگ طبیعی به لحاظ زیبایی، دوام و سلامتش، کیفیت منحصر به فردی دارد. محاصره شدن یک فرد در میان سنگ های طبیعی موجب حال خوب او خواهد شد. دانش تخصصی ما درباره سنگ طبیعی مان استثنایی است ، از اینرو بعنوان مشاور، این اجازه را به ما می دهد که بهترین جنس را برای پروژه شما انتخاب کنیم. به این معنی که ما فراتر از تهیه و فروش، عمل می کنیم. معماران ما را به عنوان مشاور حرفه ای می بینند، چرا که ما دیدگاه آنها را به خوبی می فهمیم. ما اهمیت اینکه دقیقا کدام جنس برای تکمیل پروژه و طرحشان مناسب است، را به خوبی می دانیم، آنقدر جستجو می کنیم تا پیدا کنیم. ما باید به این اطمینان برسیم، سنگی که به دست شما میرسد دقیقا همانیست که شما نیاز دارید.

کیفیت

مهدیار سنگ یک هنرمند ماهر است بدین صورت که چیزیکه متعلق به طبیعت است را گرفته و آن را تبدیل به شاهکاری زیبا می کند. شما در جستجوی کیفیت هستید، ما به شما این اطمینان را می دهیم که برایتان فراهم می کنیم. در هر مرحله ای، (از نمونه های اولیه دستی تا قطعه های بزرگ) نمونه سنگ ارائه می کنیم. این به این معناست که شما می توانید از صحیح بودن هر میلی سانت مطمئن شوید. شما هیچ شگفت نادرست و بیجایی از مهدیار سنگ نخواهید دید و می توانید کیفیت را در هر مرحله از کار مشاهده کنید.

تخصص

کیفیت مهدیار سنگ ریشه از تکنولوژی خلاقانه و راه حل های موثر که نگاهش به آینده تولید سنگ های طبیعی، از همه انواع شامل: مرمریت، اونیکس، تراورتن و ... متمرکز شده است، دارد. شرکت مهدیار سنگ غنی شده با سالیان تجربه ، می تواند با اعتماد به نفس و حرفه ای به بازار بین المللی نگاه کند. در تجارت و بازار غیر قابل پیش بینی، ما همه چیز را تحت کنترل داریم، با سابقه حدود ۱۱۰ سال در این صنعت، شما میتوانید به ما ، برای زمان طولانی مدت ، تکیه کنید. شما به تامین کننده ی سنگ طبیعی که بتوانید در راستای مدیریت همه چیز به آن اعتماد کنید ،نیاز دارید. با تجربه کاری که شرکت مهدیار سنگ دارد شما مطمئن خواهید بود که هیچ چیز ما را بهم نمی ریزد. هر کدام از اعضای تیم اختصاصی ما در تخصص خود حرفه ای هستند. از قسمت تدارکات تا کنترل کیفیت و یا برقرار کردن بهترین ارتباط با ارباب رجوع. و دلیلی که موجب شده است به ما تکیه کرده و اعتماد کنید این است که ما همه برای خدمت کردن هستیم، سالیان سال است که فراز و نشیب های این صنعت را دیده ایم، و به اندازه کافی برای مدیریت هر کدام از آنها در مسیر فعالیتمان، هوشمندانه عمل کردیم. ما بمنظور قوت قلب دادن و راهنمایی شما در تمامی مراحل این مسیر اینجا، در خاورمیانه هستیم. به زبان ساده تر بیان کنیم، ما یک شرکت بزرگ هستیم که با تمامی استانداردها و قانون های بین المللی هماهنگ هستیم.

شبکه

مهدیار سنگ از سال ۱۹۱۱ در صنعت سنگ فعال بوده است و محصولات خود را در انواع منحصر بفردی از مرمریت، گرانیت، اونیکس و دیگر محصولات سنگی ارائه می کند. شرکت ما در یافتن سنگ های کمیاب و نفیس ، و همچنین تامین محصولات با کیفیت عالی و قیمت یسیار مناسب برای پروژه های کاری در مقیاس بالا، متخصص است. بنابراین کسی که با ما کار می کند نه تنها از استاندارهای دقیق اطمینان حاصل می کند بلکه درجه ای از اعتماد برای مشتریان ساخته ایم که ارائه محصول استثنایی را گارانتی می کند.ما روابط خیلی نزدیک با کسانیکه صاحب بهترین معدن های سنگ هستند، داریم که به ما امکان و دسترسی  به بهترین سنگ های دلخواه را می دهند. رابطه هایی هستند که دهه ها طول می کشند و بر پایه احترام متقابل بنا شده اند.

ما بر پیدا کردن سنگ هایی با بهترین کیفیت برای شما از معدن هایی که می دانیم محصول را تحویل می دهند ،تمرکز می کنیم. معدن تنها بخشی از کار ماست. وقتی با پیمانکاران در فرایندهای پیچیده و سخت همکاری نزدیکتری داریم ، آنگاه متوجه می شویم که آنها تمایل به چه نوع همکاری دارند.  همچنین ما با تامین کننده ها تماس مرتب جهت انجام کار به نحو احسن داریم.